Cuma, 12 Ağustos 2022
.
.
Spor

PARKUR KONYA EREĞLİ ŞUBESİ REKOR KIRDI

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından kurulan ve Ereğli’de de şubesini açan Parkur Konya Ereğli şubesi, bünyesinde yetiştirdiği öğrenciler ile birlikte sınavlarda rekor kırdı.

Tarih
62800 Toplam Gösterim
PARKUR KONYA EREĞLİ ŞUBESİ REKOR KIRDI

Parkur Konya Ereğli şubesi sınavlara hazırladığı öğrenciler ile rekor kırmaya devam ediyor. Çok kısa bir zaman içerisinde kurulan ve Ereğli’de faaliyetlerine başlayan Parkur Konya Ereğli Şubesi, polislik, bekçilik, askeriye ve beden eğitimi gibi alanlarda sınava girecek öğrencileri sportif anlamda hazırlayarak onlara yardımcı oluyor. Yapılan çalışmalar sayesinde Parkur Konya Ereğli Şubesi sınava hazırladığı öğrencilerden de yüzde 90’ların üzerinde bir başarı elde etti.

“BAŞARI; HEDEF VE EĞİTİMİN DOĞRU KİŞİLERLE BULUŞTUĞU YERDİR”

Başarının tanımını yaparak elde ettikleri başarıyı açıklayan Parkur Konya Ereğli Şube Sorumlusu Antrenör Hakan Dumlu, sınava giren öğrenci sayısı ve kazananları da açıklayarak elde ettikleri başarıyı şu şekilde ifade etti: “Parkur Konya, Ereğli Şubesi olarak POMEM (Polislik) sınavlarında önemli bir başarıya imza attık çok şükür. Sınava giren erkek öğrenci sayımız: 102. Sınavı başarı ile tamamlayan öğrenci sayısı: 101. Sınava giren kadın öğrenci sayımız: 112. Sınavı başarı ile tamamlayan öğrenci sayısı: 93. Toplamda Sınava giren erkek ve kadın öğrenci sayısı 214, başarı ile tamamlayan öğrenci sayımız ise 194 ve içlerinde rekor dereceler mevcuttur. Elimizden geldiğinden fazlasını öğrencilerimiz ile paylaşarak daha çok rekorlar ve başarılar elde etmek istiyoruz. Bu anlamda destekleriyle bizlerle olan Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Uğur İbrahim Altay’a da teşekkürlerimizi sunuyoruz. Ayrıca Konya Gençlik ve Spor Hizmetleri Dairesi Başkanı Alper Oral’a, Spor Şube Müdürümüz Malik Külahcı’ya ve Konya spor faaliyetleri sorumlusu Hasan Uzun’a da teşekkürlerimizi sunuyorum.”

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE