Cuma, 12 Ağustos 2022
.
.
Asayiş

EREĞLİ’DE ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Ereğli genelinde yaptığı başarılı operasyonlar ile zehir tacirlerine geçit vermedi.

Tarih
67824 Toplam Gösterim
EREĞLİ’DE ZEHİR TACİRLERİNE GEÇİT YOK

Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, son 5 gün içerisinde gerçekleştirdiği operasyonda çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirdi.

“KUTÖREN MAHALLESİ’NDE 68 KÖK HİNT KENEVİRİ ELE GEÇİRİLDİ”

Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekiplerince sokak satıcılarına, kullanıcılarına, uyuşturucu nakleden ve ticaretini yapan şahıs ve gruplara yönelik yapılan çalışmalar sonucunda Kutören Mahallesi Karaburun mevkiinde tarla içerisinde Hint keneviri ekili olduğu bilgisini alan ekipler, yaptıkları başarılı operasyon ile domates tarlası içerisinde 68 kök Hint keneviri ele geçirdi. 68 adet Hint Kenevirini tarladan söken ekipler, tarla sahibi hakkında da gerekli işlemi yaptı.

Ayrıca başka bir operasyonda da Hint keneviri yetiştirildiği bilgisi alan ekipler, Mehmet Akif Mahallesi Batı Elagözlü Caddesi üzerinde bir ikamette arama gerçekleştirdi. Yapılan aramalar sonucunda ikamet içerisinde 2 kök Hint keneviri ele geçirilirken, ikamet sahibi hakkında gerekli işlemler yapıldı.

“SENTETİK UYUŞTURUCULAR DA ELE GEÇİRİLDİ”

Ereğli’de gerçekleştirilen farklı bir operasyonda uyuşturucu kullandığı tespit edilen şahsın ikamet adresinde yapılan aramada toplam 42 adet uyuşturucu hap maddesi, 1.42 gram metamfetamin, 0.77 gram sentetik kannabinoid maddesi ele geçilirken, şahıs hakkında gerekli işlem yapıldı.

Ereğli’de gerçekleştirilen farklı bir operasyonda İlçe Tarım Müdürlüğü önünde dur ihtarına uymayarak kaçan şahıslar, İnönü Caddesi İş Bankası önünde Bekçiler tarafından durduruldu. Durdurulan araç içerisinde yapılan aramada 4.42 gram sentetik kannabinoid maddesi ele geçirildi. Araç içerisinde bulunan 2 şahsa da gerekli işlemler yapıldı.

Etiketler:
VİDEO GALERİ
Emoji ile tepki ver!
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0 Yorum
  • Yorumu Gönder
  • DAHA FAZLA SONUÇ YÜKLE